MAŁY ODKRYWCA KURSY JĘZYKOWE MĄDRE DZIECKO UCZEŃ Z CHARAKTEREM KURSY JĘZYKOWE GIMNAZJALISTA Z KLASĄ KURSY JĘZYKOWE MATURA Z GŁOWĄ KURSY JĘZYKOWE KWANTOWY UMYSŁ KURSY JĘZYKOWE
Uczeń z Charakterem

# UCZEŃ Z CHARAKTEREM "MŁODZI NAUKOWCY NA dla dzieci w 5 i 6 klasie

Dzieci te uważają, że są już w przeddzień wejścia w dorosłość, dlatego wymagają specjalnego, poważnego traktowania siebie, swoich emocji i przeżyć. Program dla nich jest zaawansowanym treningiem szybkiego czytania i technik pamięciowych, ale również treningiem umiejętności społecznych.

Podczas zajęć dzieci uczą się zapamiętywać technikami pamięciowymi materiały, które później będą przerabiać w szkole. Oprócz treningów podnoszących sprawność czytania, myślenia i zapamiętywania, uczestnicy zajęć przeprowadzają szereg ciekawych eksperymentów naukowych, m.in. wyodrębnianie DNA z cebuli, srebrzenie szkła, produkują płyny zmieniające kolor, czy wywołują burzę w próbówce, przygotowują samodzielnie swoje próbki, które na zajęciach obserwują pod mikroskopem. Dzieci przeprowadzają eksperymenty naukowe nie tylko z dziedzin przyrodniczych, ale również eksperymenty filozoficzne i psychologiczne. Podczas tego programu, przypowieści z mądrością i metafory, przeplatają się z fizyką, kosmologią i genetyką. Poprzez warsztaty gry i zabawy dzieci poznają prawa rządzące naszymi emocjami i uczuciami. Poznają procedury pracy z emocjami, uczą się asertywnych zachowań. Odkrywają pozytywny obraz siebie, posługując się technikami mającymi swoje korzenie w coachingu i mentoringu.

Cały program ubrany jest w fabułę, która uatrakcyjnia zajęcia, daje możliwość motywowania dzieci do treningowego wysiłku. Dzieci wcielają się w postacie młodych naukowców, którzy wpadają na trop kryminalnej zagadki...

Program przewiduje 26 spotkań dla dzieci, raz w tygodniu 2xpo 60 min.
Program obejmuje 4 warsztaty dla rodziców (4 spotkania po 2 godz.)Kursy językowe MAGIC ENGLISHProgram edukacyjny MAGIC ENGLISH prowadzony tylko w języku angielskim. Dzieci na każdych zajęciach poznają nowe słownictwo angielskie i utrwalają je przez gry, zabawy, naukę piosenek.

Dzieci są geniuszami językowymi. Bez najmniejszego wysiłku uczą się języka polskiego. Gdyby nasze dzieci urodziły się w kraju trójjęzycznym, bez problemu znałyby trzy języki. Z wiekiem te zdolności zanikają, stąd tak ważne jest, by jak najwcześniej dać dziecku możliwość kontaktu z językiem obcym.

Program MAGIC ENGLISH oferowany jest dla różnych grup wiekowych oraz poziomów zaawansowania:

  • dzieci w wieku 7-8 lat
  • dzieci w wieku 9-12 lat

Program przeznaczony jest  dla dziecki, trwa 9 miesięcy i obejmuje 6 lekcji (45 minut)

Gwarantujemy:

  • firmową teczkę na materiały GRATIS
  • prowadzenie zajęć w sposób dynamiczny i profesjonalny,
  • lektorów mających doświadczenie w pracy z dziećmi,
  • możliwość uczestniczenia rodzica w zajęciach, by mógł sam ocenić pracę dziecka i lektora,
  • możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji udzielanych przez lektora,
  • certyfikat, który dziecko otrzymuje na zakończenie roku.


 PaKiEt  UCZEŃ Z CHARAKTEREM + KURS JĘZYKOWY
          
            -10%TANIEJ
 

Designed by HEXADE.COM for Interhead.pl | 2007