MAŁY ODKRYWCA KURSY JĘZYKOWE MĄDRE DZIECKO UCZEŃ Z CHARAKTEREM KURSY JĘZYKOWE GIMNAZJALISTA Z KLASĄ KURSY JĘZYKOWE MATURA Z GŁOWĄ KURSY JĘZYKOWE KWANTOWY UMYSŁ KURSY JĘZYKOWE
Opinie - SITA

Rozpoczęłam od j. angielskiego na poziomie podstawowym. Kurs trwał dwa miesiące. Początkowo nie byłam przekonana, co do tej metody nauczania, ale myślę, że nigdy nie pożałuję decyzji o zapisaniu się na kurs w CN SITA. Atmosfera była super. Z lektorem po imieniu, to dodatkowo mi pomogło. Nie czuło się stresu na lekcji, bez obaw można było powiedzieć, co się myśli, nikt mnie z tego powodu nie wyśmiewał. Organizacja na lekcji była w porządku, wszystko szło sprawnie. Nawiązała się nić sympatii pomiędzy mną a osobami z SITY. Robi się przykro, gdy trzeba się rozstać. Jednak na szczęście jest AP2, na którym spotkamy się ponownie. Wtedy opinie wystawie Wam po angielsku. Thank You very much! Bye.

Katarzyna Wiszniewska (język angielski)

Ukończyłam AP1 metodą SITA w ciągu 2 miesięcy. Jestem bardzo zadowolona z tej metody nauczania, ponieważ wykorzystałam swój wolny czas ciekawie i nauczyłam się dużo nowych rzeczy. Zajęcia z P. lektor były interesujące i ciekawie prowadzone. Ten kurs pomógł mi w życiu codziennym, w kontaktach z innymi ludźmi, teraz prowadzę bezstresowe życie. Na odsłuchu można odpocząć od codziennych spraw a materiał naprawdę "wchodzi" do głowy. TO NAPRAWĘ DZIAŁA! Dziękuję.

Katarzyna Steczek (język angielski)

I  learned English language at the basic program. I started SITA in October and I finished it today in March at seven o'clock. The atmosphere on the lessons was very nice and friendly. My teacher is skillful and nice. I think that SITA influenced me very well. I'm happy for taking SITA because I learned a lot. With regards,

Andrzej Bębenek (język angielski)

Uczęszczałem na kurs j. angielskiego na poziomie AP2. Zajęcia odbywały się 2 - 3 razy w tygodniu przez ok. 3 miesiące. Atmosfera na zajęciach sprzyjała w nauce, lektor zawsze był przygotowany, w ciekawy sposób prowadził zajęcia. W razie nieprzewidzianych sytuacji zawsze mogłem przełożyć zajęcia na inny termin bez żadnych konsekwencji. Nauka w CN SITA poprawiła moją wymowę, bardzo wzbogaciła słownictwo i zapoznała jeszcze bardziej  z jezykiem angielskim. Jestem zadowolony z nauki i gdybym miał jeszcze raz wybrać to zdecydowanie jestem za nauką w systemie SITA. Gorąco polecam!!!

Wojciech Nowacki (język angielski)

Uczyłam się języka włoskiego w stopniu podstawowym. Kurs ukończony został w okresie 5 miesięcy. Przygotowanie lektora i obsługa biura było perfekcyjne, natomiast atmosfera super. Bardzo mile wspominam cały kurs. Wszystkich zachęcam i polecam tę metodę nauki. Pani lektorka była bardzo miła, tworzyła przyjazną atmosferę. Kolejnego języka obcego też bedę sie uczyła w Centrum Nauki SITA.

Iwona Tomczyk (język włoski)

Ukończyłam kurs podstawowy języka niemieckiego (DP1). Jestem bardzo zadowolona zarówno z metody SITA jak i mojej lektorki. Nie sądziłam iż w tak krótkim okresie czasu tak wiele się nauczę i opanuję taki zakres materiału. Lekcje prowadzono fachowo i w bardzo miłej atmosferze. Dzięki temu co się nauczyłam czuje sie dużo silniejsza i wartościowa. Poleciłabym tę metodę nauczania każdemu kto chce się uczyć języków obcych. Przez cały czas trwania kursu spotykałam tu miłe osoby, które swoją osobą i zaangażowaniem zachęcają do nauki. Na dzień dzisiejszy wiem, iż moja nauka będzie trwała nadal i napewno skorzystam z usług CN SITA ponownie.

Monika Szostak (język niemiecki)

Na zajęciach językowych w sytemie SITA uczyłem sie języka angielskiego na poziomie podstawowym (AP1 i AP2). Kurs został ukończony w przeciągu dwóch miesięcy. Na zajeciach panowała miła i przyjazna atmosfera. Przygotowanie lektora jak i obsługi było bardzo dobre co pomogło mi w trakcie nauki. Kontakt z lektorem również dobrze wpływał na wyniki w nauce. Nauka w systemie SITA jak i z lektorem wpłyneła pozytywnie na mój język angielski, pomogła mi przypomnieć i poprawić sobie jego znajomość, jak również poznać nowe słówka i zwroty których do tej pory nie znałem. System SITA, to dobry sposób na szybką naukę i powtórkę nowych słówek. Myślę że jest to metoda warta polecenia innym osobą.

Marek Goniwiecha (język angielski)

Hello! It's me again. When I had finished the first level I promised you the opinion in English, so here it is. I learned a lot of new things, new vocabulary. Now, I can speak all the time, only in English. I want to forget awful times when I didn't know what to say. I'm really glad for all the extra materials which you gave me to practise my English at home. My teacher had the answers to all my questions. She became my friend. The athmosphere in the office was great, everybody was so nice to me. I don't want to go away but I have to.I'll miss you.

Katarzyna Wiszniewska (język angielski)

W CN SITA o/Oświęcim miałam przyjemność uczestniczyć w zajęciach z j. angielskiego na poziomie podstawowym (AP1 i AP2) Kurs został ukończony na przełomie dwóch miesiecy. Atmosfera w CN SITA w Oświęcimiu jest bardzo przyjemna, godna naśladowania. Zajęcia prowadzone przez lektora były profesjonalnie oraz dostosowane do osób uczących się. Forma ćwiczeń mająca na celu przyswojenie materiału zastosowana przez lektora dała dobre wynniki, dzięki czemu w trudnych sytuacjach wyuczone słówka nie mają prawa umknąć z pamięci.
Nauka wśród kadry z CN SITA sprawia dużą przyjemność i daje efekty.

Adela Goniwiecha (język angielski)

Uczyłem się języka angielskiego na poziomie podstawowym. Kurs został ukończony po 3 miesiącach nauki. Atmosfera na zajeciach była miła i przyjemna, przygotowanie lektora i obsługi - bardzo wysokie. Poprzez naukę metodą SITA zakodowałem dużo przydatnych mi zwrotów z j. angielskiego, które mam nadzieję, żę zaowocują w przyszłości. Jestem zadowolony z podjętej decyzji.

Jarosław Bańdur (język angielski)

Uczęszczałam na kurs języka angielskiego na poziomie podstawowym. Atmosfera na zajęciach była bardzo miła. Lektorka była bardzo cierpliwa i wyrozumiała, za co dziękuję. Myślę, że dzięki pracy wspólnej zdobyłam podstawową wiedzę. Jestem zadowolona z lektorki oraz z kursu.

Aneta Drabczyk (język angielski)

Uczyłam sie języka angielskiego na poziomie AP1. Kurs ukończyłam w ciągu trzech miesięcy z czego jestem bardzo zadowolona. Zadowolona jestem także z mojej lektorki, lepszej nie mogłam mieć! Jestem usatysfakcjonowana nauką języka angielskiego metodą SITA.

Katarzyna Adamczyk - Czech (język angielski)

Kurs trwał ok. 6 miesięcy. Uczyłam się języka francuskiego na poziomie FP1. Zajęcia przebiegały w bardzo miłej atmosferze, bezstresowo. Lektorka zawsze bardzo dobrze przygotowana. Zadania domowe pomogały mi w utrwalaniu omawianej lekcji. Jestem zadowolona z kursu metodą SITA. Miła obsługa umożliwiała mi dopasowanie zajęć do możliwości mojego czasu. Dzięki nauce w CN SITA poznałam podstawy języka francuskiego.

Aneta Gąsiorek (język francuski)

Uczyłam się języka angielskiego na poziomie podstawowym AP1. Kurs trwał ok. miesiąca. Atmosfera na zajęciach była miła i profesjonalna. Nauka ta znacznie poprawiła mój angielski, jestem bardzo zadowolona z podjętej decyzji.

Bożena Majda (język angielski)

Podzielam zdanie mojej koleżanki Bożeny z którą wspólnie uczęszczałem na zajęcia w CN SITA. Również jestem zadowolony z podjętej decyzji.

Jacek Urbański (język angielski)

Uczyłam się języka angielskiego na poziomie podstawowym. Na zajęciach panowała bardzo przyjazna do nauki atmosfera, która pozwoliła mi przypomnieć sobie kiedyś nauczoną wiedzę, która po tym kursie ugruntowała się i pogłebiła. Mając częsty kontakt z j. angielskim, nauka pomogła mi przełamać się w mówieniu i swobodniej się wypowiadać. Jestem zadowolona z podjęcia nauki metodą SITA, która pomaga ugruntować wiedzę.

Izabela Sobanik (język angielski)

W CN SITA miałem przyjemność kształcić język angielski na poziomie podstawowym (AP1) w celu wyjazdu do USA. Grafik zajęć sam sobie ustaliłem który to nie kolidował z moją pracą i innymi zajęciami. Jeśli chodzi o obsługę, dobór lektorów i materiałów to pełny profesjonalizm. Atmosfera na zajęciach super, luźno i czasami wesoło. Składam serdeczne podziękowania na ręce właścicieli iż mogłem uczestniczyć w tym szkoleniu. Podziękowania dla p. lektor dzięki której to wykłady były dla mnie pasją i przyjemnością. Lubiłem w nich uczestniczyć. Jeszcze raz dziękuję. Z poważaniem,

Adam Kuźma (język angielski)

Uczyłam się języka angielskiego dla początkujących na poziomie AP1 od miesiąca września do marca. Atmosfera na zajęciach była bardzo sympatyczna. Lektor wykazywał się wielką cierpliwością i profesjonalizmem. Jestem bardzo zadowolona. Mam zamiar kontynuować nauke w CN SITA.

Agnieszka Płonka (język angielski)

Uczyłam się języka niemieckiego w stopniu podstawowym na 3 miesięcznym kursie. Atmosfera bardzo sympatyczna oraz obsługa. Lektorka na każde zajęcia bardzo dobrze przygotowana. Dużo ćwiczeń. Nauka systemem SITA jest bardzo dobrym sposobem na zapamiętywanie nawet trudnych słówek, zdań i wyrażeń nawet jeśli ktoś zaczyna od podstaw i nie zna gramatyki. Polecam naukę tym systemem.

Agnieszka Suślik (język niemiecki)

Szybka i prosta nauka języka obcego. Bardzo dobre prowadzenie przez lektora. Miła obsługa i dopasowanie godzin nauki dla kursanta (duża elastyczność). Przez 24 dni nauki potrafię zrozumieć i zapytać o najpotrzebniejsze rzeczy, które będą potrzebne w życiu codziennym.Polecam wszystkim naukę tym systemem.

Mariusz z Oświęcimia (język niemiecki)

Naukę języka włoskiego metodą SITA na poziomie I1 podjęłam w okresie od 18.04.2005 do 07.07.2005 roku. Pani lektor była zawsze przygotowana do zajęć, pracowała ze mną bardzo cierpliwie. Wyczerpująco tłumaczyła mi niezrozmiałe dla mnie problemy gramtyczne, kilkakrotnie na różne sposoby. Atmosfera na zajęciach była bardzo miła. Znajomość nauczanego języka wpłynęła na mnie pozytywnie. Poznałam podstawy gramatyki, słownictwa, dzięki temu mogę samodzielnie doskonalić znajomość języka włoskiego. Dzięki ukończonemu kursowi wzrosła moja samoocena, znajomi postrzegają mnie jako osobę, która odniosła sukces. Jestem bardzo zadowolona z podjętej decyzji o wybraniu takiego systemu nauki. W przyszłości planuję kontynuować naukę języka włoskiego na wyższym poziomie.

Zofia Bartecka (język włoski)

Nauczyłem sie jezyka włoskiego. Jestem bardzo zadowolony z systemu nauczania i jak najbardziej z lektora, który prowadził lekcje. Kurs trwał 3 miesiące. Podczas tego okresu mam duże postępy w znajomości tego języka. obsługa kursu była również miła, będę polecał znajomym uczęszczanie do CN SITA w Oświęcimiu.

Janusz Paliwoda (język włoski)

Uczęszczałęm na Kurs języka angielskiego na poziomie AP1/AP2. Atmosfera na kursie była bardzo przyjemna przy dobrym prygotowaniu lektora do zajęc. Kurs pozwolił mi zwiększyć płynność w posługiwaniu się językiem angielskim w mowie oraz w piśmie. Jestem zadowolony z podjętej decyzji o wyborze nauki języka metodą SITA.

Janusz Kamyk (język angielski)

Uczyłem się języka angielskiego na poziomie podstawowym w trybie przyspieszonym. Jestem bardzo zadowolony ze sposobu przeprowadzenia kursu. Wykładowcy prezentują bardzo wysoki poziom wiedzy i prowadzą zajęcia perfekcyjnie. Bardzo pomocne w nauce są dostarczone materiały i pomoce przygotowane przez lektora. Konsekwentne realizowanie programu mobilizuje do nauki. Zajęcia były ciekawe. Forma relaksacji pomagała w długotrwałej nauce. Jestem bardzo zadowolony, że wybrałem ten system nauki języka ze względu na jego skuteczność oraz kadrę lektorską.

Krzysztof Smolarek (język angielski)

Uczyłam się języka angielskiego na poziomie AP1/AP2. oceniam bardzo dobrze kurs i prowadzone zajęcia. Atmosfera była otwarta. Było bardzo zabawnie i bezstresowo. Przygotowanie lektora oceniam bardzo dobrze. Uważam, że te zajęcia pomagają pozbyć się barier w aktywnym posługiwaniu się językiem angielskim i cieszę się z podjętej decyzji o nauce metodą SITA.

Monika Siwek (język angielski)

Przez okres 6 miesięcy uczyłam się języka włoskiego (kurs podstawowy) w systemie SITA. Jestem ogromnie zadowolona ze sposobu naucznia tj. prowadzenia zajęć, przede wszystkim konwersacji z lektorką, co spowodowało przełamanie nieśmiałości i wykorzystanie zdobytych umiejętności w praktyce. Atmosfera na lekcjach była luźna i niestresująca, pozwalająca na bezstresową naukę. Metodę tę mogę polecić każdemu, gdyż w żadnym innym systemie nie byłabym w stanie zdobyć tylu wiadomści. Jedynym mankamentem jest to, że kurs jezyka włoskiego jest tylko na poziomie podstawowym i kontynuowanie go tą metodą jest niemożliwe.

Adrianna Zamarlik (język włoski)

Uczęszczałem na język angielski na poziomie podstawowym. Zajęcia trwały 2 miesiące. Atmosfera na zajęciach była bardzo fajna i podobała mi się. Przygotowanie lektora zawsze było dobre i zawsze było wesoło na lekcji. Przede wszystkim poznałem dużo nowych słówek i zwrotów. Jestem bardzo zadowolony z kursu podstawowego i z podjętej decyzji.

Damian Piega (język angielski)

Uczyłem się języka włoskiego przy dobrym poziomie nauczania w czasie 14 dni. Atmosfera na zajęciach była bardzo dobra i przyjemna jak również przygotowana obsługa i lektor. Jestem bardzo zadowolony z podjętej decyzji o nauce języka.

Stanisław Zoń ( język włoski)

Uczyłam sie języka angielskiego w stopniu podstawowym. Atmosfera na zajęciach była przyjemna. Lekcje prowadzone były bezstresowo. Lektorka była przygotowana do zajęć, miła, sympatyczna i komunikatywna. Umiejętnie przekazywała wiedzę. Jestem zadowolona ze sposobu prowadzenie zajęć.

Ewa Ziajka (język angielski)

Uczyłam się języka angielskiego od maja, dwa razy w tygodniu na poziomie podstawowym. Atmosfera na zajęciach była bardzo miła, przyjemna i bezstresowa. Pani lektor była kompetentna, uprzejma, wymagająca i umiejętnie przekazywała posiadaną wiedzę, potrafiła zachęcić do nauki. Jestem bardzo zadowolona z podjętej decyzji.

Małgorzata Szymonek (język angielski)

Uczyłam się języka angielskiego na poziomie podstawowym. Kurs został ukończony 9.09.05 i trwał dwa miesiące. Atmosfera na zajęciach jest sympatyczna. Moja lektorka jest osobą kompetentną. Mogę stwierdzić,że bardzo dużo się nauczyłam. Jestem zadowolona,że mogłam ukończyć ten kurs.

Wiesława Dziedzic (język angielski)

Jestem zadowolony i będę kontynuował naukę.

Mirosław Kyrcz (język angielski)

Uczęszczałam na kurs języka włoskiego na poziomie podstawowym. Kurs ukończyłam w czasie trzech  miesięcy, atmosfera sprzyjała nauczaniu, przygotowanie lektora oceniam na wysokim poziomie wraz z obsługą. Jestem zadowolona z podjętej decyzji o nauce języka w CN SITA.

Karolina Krzak (język włoski)

Uczyłem się języka angielskiego z wielką przyjemnością na poziomie A1, W przyjaznej atmosferze. Przygotowanie lektorki było generalnie bardzo dobre, potrafiła dobrze wytlumaczyć przerobiony materiał, poza tym jest wymagająca i konsekwentna. Nauka wpłynęła dobrze na moją znajomość języka angielskiego i jestem zadowolony z poziomu jaki osiągnąlem. Kurs trwał 48 godzin i został ukończony 19 wrzesnia 2005 na poziomie A1

Łukasz Jarzyna (język angielski)

Uczęszczałem na kurs języka angielskiego na poziomie AP2. Atmosfera na zjęciach była bardzo dobra a przygotowanie lektora odpowiednie. Nauka w pewnym stopniu wpłyneła na znajomość nauczanego języka. Jestem bardzo zadowolony z decyzji o nauce języka angielskiego w CN SITA. Zastanawiam się nad kontynuacją nauki języka angielskiego na dwóch kolejnych poziomach.

Jeremi Nieśpielak (język angielski)

Nauka języka angielskiego metodą SITA przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze. Lektorka dobrze umiała wytłumaczyć dany materiał. Jest wymagająca i zarazem konsekwentna. Dostałem od Niej dużo dodatkowych materiałów do nauki. Jestem usatysfakcjonowany z ukończenia kursu języka na poziomie A1.

Marek Maciborek (język angielski)

Ja uczyłem się języka angielskiego na poziomie podstawowym. Czas trwania kursu to ponad 2 miesiace spędzone w miłej i przyjemnej atmosferze swojej lektorki, która to jest prawdziwą profesjonalistką w nauczaniu języka. Nauka języka systemem SITA była dla mnie dużą nowością, ale zawsze chciałem poznać tajniki tej metody. Dzięki nauce języka mogę sie swobodnie poruszać po świecie, a dużo jezdżę w interesach i jest to mi bardzo potrzebne. Metoda SITA jest metodą dobrą  i nowoczesną w nauczaniu podstawowym oraz dla osób z zaawansowanym poziomem, zarówno klientów biznesowych jak i uczniów szkół każdego szczebla.

Jerzy Gosztyła (język angelski)

Uczyłam się języka angielskiego na poziomie podstawowym. Kurs trwał 4 miesiące. W ciągu tego czasu spędziłam 48 godzin w bardzo miłej atmosferze, z miłymi ludźmi, a przede wszystkim czegoś sie nauczyłam. Jestem zadowolona z podjęcia decyzji o nauce języką tą metodą, bo pozwala ona również uczyć się w domu, pracy, samochodzie poprzez słuchanie materiałów. Co prawda moja wymowa pozostawia wiele do życzenia ale zauważyłam, że bardzo dużo zaczęłam rozpoznawać jeśli chodzi o słowa, zdania w słuchanych piosenkach i oglądanych filmach.

Irena Poprawa (język angielski)

W moim odczuciu system SITA jest bardzo dobrą formą przyswajania wiedzy. System ten pozwolił mi w krótkim czasie nauczyć się podstaw języka angielskiego wraz z gramatyką. Dobrze operacowane dialogi  i ich tłumaczenie w dostarczonych przez Sita materiałach są szybko zapamiętywane, w czym niewątpliwie pomaga urządzenie relaksujące. Polecam tę formę nauki i będę się starał przekonać tych wszystkich, którzy chcą w łatwy  prosty i szybki sposób nauczyć się języków obcych. Dzięki!

Zbigniew Stanaszek
(język angielski)

Nauka w systemie SITA jest bardzo dobra. Słówka i pojęcia bardzo łatwo się przyswaja. Nauka w tym systemie pomaga w szybkim tempie nauczenia się języka obcego. Lekcje prowadzone z lektorem są pomocne w uczeniu. Materiał, który jest powtarzany co lekcje w SICIE i z lektorem jest szybko przyswajany. Lekcje prowadzone są bardzo dobrze. Przy tym kursie można osiągnać swój cel: opanowanie języka obcego w tak krótkim czasie. Nie mam zastrzeżeń do  prowadzenia zajęć.

Monika Kała (język francuski)

Uczyłem się języka niemieckiego na poziomie B2. Jestem bardzo zadowolony z kursu, nauczyłem się rzeczy, których do tej pory nie rozumiałem, a teraz nie stanowią dla mnie problemu. Dostawałem od p. lektor nowe materiały poza tym  co przerabiałem obowiązkowo na zajęciach, z czego jestem bardzo zadowolony. Nie mam żadnych zastrzeżeń ani do STUDIA, ani do lektora. Ogólnie jestem zadowolony i polecam innym.

Rafał Płonka (język niemiecki)

Wybrałem język angielski na poziomie podstawowym. W krótkim czasie opanowałem wielość słówek z języka angielskiego i podstawy do prawidłowego budowania prostych zdań, udzielania informacji jak również odpowiadania na proste i podstawowe pytania. Dzięki miłej atmosferze na zajęciach, jak również bardzo dobremu przygotowaniu przez lektora prowadzącego spotkanie, mogłem swobodnie i bez stresów, a także bez barier psychicznych poznawać, powtarzać oraz zapamiętywać materiał, który był mi przekazywany. Jestem zadowolony, że wybrałem właśnie ten język, tę formę nauczania oraz ten system. Dziękuję kierownictwu, lektorowi i polecam się na przyszłość.

Ryszard Gładysz (język angielski)

Jestem bardzo zadowolona z kursu na jaki uczęszczałam. Uważam, że system SITA jest bardzo dobrą metodą jego nauki, pozwalajacą szybko i dobrze opanować podstawy danego języka. Jestem zadowolona z pani lektor, która potrafiła dobrze wytłumaczyć i przekazać wiadomości. Myślę, że potrafiłabym porozumieć się na poziomie podstawowym w języku włoskim.

Marta (język włoski)

Według mnie nauka systemem SITA bardzo dużo mi dała, nauczyłem się wiele słówek i zwrotów. Ponieważ wcześniej uczyłem się metodą Callana, więc mam porównanie i to porównanie wypada na korzysć SITY. Przede wszystkim dlatego, że nauka opiera się na nauczaniu w stanie relaksu i dzięki temu łatwiej było mi się uczyć i zapiamiętywać poszczególne słówka i zwroty.

Tomasz Noworyta (język angielski)

Organizacja zajęć doskonała, wychodząca naprzeciw kursantom. Poziom wysoki. Ogólne odczucia bardzo dobre.

Janusz Bratek (język niemiecki)

Jeśli mam być szczery to z wielkim przekonaniem mogę polecić naukę niniejszym systemem każdemu, kto chce się uczyć języka. Jestem osobą pracujacą, dlatego ważne było dla mnie ustalenie takich terminów zaęć które nie kolidowałyby z moją pracą. Obecnie ukończyłem kurs, a podczas jego trwania nigdy nie miałem problemu z przełożeniem ustalonego terminu na inny, jesli wymagały tego okoliczności. Jednak najcenniejsza wartością, którą można spotkać na zajęciach był uśmiech prowadzącego, zachęcający do rozmowy. Oczywiście na prawie każdych zajęciach otrzymywało się zadania domowe, które były tak konstruowane aby przy ich wykonywaniu nabrać wprawy. Później było już tylko lepiej. Może wspomnę jeszcze o jednej zalecie, a mianowicie każde zajęcia były urozmaicone np. o ,,puzzle" ze słów. Na koniec chciałem podziękować pani lektor i panu lektorowi, z którymi świetnie się współpracowało. Thank You.

Krzysztof  Kumala (język angielski)

Uważam, że lektorzy są bardzo dobrze przygotowani do zajęć, na odpowiednim poziomie umiejętności. Sam program SITA posiada wady i zalety. Tematy zajęć są dość ciekawe (obejmują szeroki zakres słów i pojęć), ale system obejmuje zbyt mało konwersacji. Urządzenie SITA nie zawsze daje pożądane efekty. Uważam, że tą metodą powinny uczyć się osoby nie mające problemów z koncentracją. Taka metoda jest skuteczna przy zachowaniu pewnych warunków.

Anna Bies (język angielski)

Jestem zadowolona z nauki języka angielskiego w Studio Językowym TUTOR. Polecam wszystkim, którzy chcą się uczyć języka obcego te szkołę, ponieważ zajęcia nie są ograniczane do standardów lecz urozmaicane różnymi ciekawymi metodami. Dostaję także dodatkowe materiały do poszerzenia swojej wiedzy.

Katarzyna Dyrcz (język angielski)

Naukę w Studio Językowym TUTOR oceniam bardzo dobrze. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę nauczycieli. Nauka w tej szkole wiele mi dała i nadal daje. Jest to dobre przygotowanie do matury, studiów, a następnie do podróżowania i życia w Anglii. Dziekuję.

Katarzyna Foks (język angielski)

Uczyłem się języka włoskiego na poziomie podstawowym. Kurs został ukończony w 4,5 miesiąca. Atmosfera na zajęciach była luźna, co pozwolało na beztresową naukę. Lektorka była zawsze dobrze przygotowana do lekcji. Na każde pytanie zawsze udzielała wyczerpującej odpowiedzi. Na zajęciach zostały również omówione zagadnienia gramatyczne, które wychodziły poza zakres lekcji, przedstawione w książce. Kurs ten pozwolił mi poznać podstawy języka włoskiego, który jest mi potrzebny w pracy. Uważam, że decyzja o uczestnictwie była słuszna i mogę ją polecić innym.

Krzysztof Adamus (język włoski)

Uczyłam się języka angielskiego na poziomie podstawowym w czasie 2 miesięcy. Atmosfera na zajęciach oraz przygotowania lektora były na wysokim poziomie i dlatego postanowiłam kontynuowac naukę, tylko trochę zmodyfikowałam metodę. Będę uczyć się systemem eksternistycznym i tylko będę przychodzić na zaliczenia. Przygotowanie, które otrzymałam pozwoliło mi na to.

Barbara Jurecka (język angielski)

Uczyłem się języka angielskiego na poziomie A1, uczyłem się od lipca do listopada. Atmosfera na zajęciach bardzo przyjemna, lektor otwarty na wszystkie pytania, problemy. Bardzo dużo dodatkowych materiałów, ćwiczeń, zadań domowych. Jestem bardzo zadowolony z nauki w CN SITA, ponieważ dość szybko opanowałem (przynajmniej w teorii) podstawy języka angielskiego. Muszę zaznaczyć, że byłby dużo lepszy efekt, gdybym sam przeznaczył więcej czasu na naukę w domu.Prawdopobnie rozpocząłbym kolejny kurs w CN SITA, ale wyjeżdżam za granicę i na razie jest to niemożliwe.

Maciej Mosiołek (język angielski)

Uczyłam się języka włoskiego na poziomie podstawowym. Ukończyłam go w ciągu dwóch miesięcy. Z atmosfery jaka panowała na zajęciach jestem zadowolona. Dodatkowe indywidualne nauczanie z panią lektor - jej wiedza, sposób wymawiania,  przygotowywane materiały potrzebne mi do nauki, podejście odpowiednie jako osoby prowadzącej sprawiły, że zamierzam kontynuować naukę tego ciekawego języka na wyższym poziomie. Także jestem zadowolona z podjetej decyzji nauczania języka włoskiego metodą SITA. Książka i dialogi w niej zawarte uważam za dobre jak na poziom podstawowy. Mało gramatyki. Atutem są nagrania CD i odsłuchiwania. Cena tego kursu SITA, natomiast, powinna zostać tematem do uzgodnienia - jest za wysoka.

Danuta Toporek (język włoski)

Uczę się języka angielskiego na poziomie podstawowym i na zajęcia uczęszczam dwa razy w tygodniu. Jestem osobą pracującą i ta metoda nauki bardzo mi odpowiada, poniewaz mogę uczęszczać na zajęcia w wybranym przez siebie czasie. Lektor jest zawsze bardzo dobrze przygotowany do lekcji i bardzo cierpliwy.  Atmosfera na zajęciach jest miła, spokojna i bez stresu, co też bardzo wpływa na jakość nauki. Polecam naukę jezyka obcego metodą SITA.

Renata Handzlik (język angielski)

Uczę się języka angielskiego na poziomie podstawowym. Atmosfera na kursie jest miła, dzięki mojej sympatycznej lektorce, która jest osobą wesołą z poczuciem humoru, wymagającą - starając sie dużo nauczyć. Zawsze w pełni przygotowana do lekcji. Na lekcje zawsze przychodzę z przyjemnością. Jestem zadowolony z decyzji o podjęciu nauki języka.

Wojciech Ruszkowski (język angielski)

Jestem w trakcie kursu języka angielskiego na poziomie podstawowym. Lektor prowadzi zajęcia w miłej atmosferze, zawsze można liczyć na pomoc. Swoją pracę wykonuje profesjonalnie. Z systemu SITA jestem zadowolony, dzięki niemu szybciej uczę się języka, szybciej przyswajam nowe słownictwo. Mysle,że dzięki temu systemowi nauka języków obcych staje się przystępna.

Dariusz Bator (język angielski)

Jestem w trakcie kursu języka angielskiego. Uczęstniczę w zajęciach na poziomie podstawowym. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu po dwie godziny. Tym bardziej jestem z nich zadowolona, że mogłam je dopasować do moich codziennych obowiązków. Podobaja mi się tematy lekcji, które odnoszą się do wielu sytuacji, które można wykorzystać w życiu codziennym przy wyjeździe do innego kraju. Lektor prowadzi zajęcia w luźnej i miłej atmosferze. Zawsze można z nią skonsultować swoje wątpliwości i liczyć na pomoc z jej strony. Jest profesjonalistką i dobrze wykonuje swoja pracę i mogę ją polecić innym uczestnikom kursu. Nie żałuję, że rozpoczęlam naukę języka angielskiego tą metodą i myślę, że jest to dobra inwestycja, wymagająca dużej samodyscypliny i wytrwałości.

Edyta Bator (język angielski)

Ukończyłam kurs języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym (AS1). Zajęcia odbywały sie dwa razy w tygodniu. Kurs trwał około 3 miesięcy. Atmosfera na zajęciach była bardzo miła przede wszystkim bezstresowa. Moja lektorka bardzo sympatyczna i kompetentna, zawsze przygotowana do zajęć. Wiele się od niej dowiedziałam, potrafiła odpowiedzieć na każde moje pytanie. Dostałam także dużo dodatkowych materiałów. Dzięki nauce metodą SITA utrwaliłam posiadaną wiedzę z j.angielskiego, ale też poznałam wiele nowych słówek i zwrotów oraz poprawiłam moją wymowę. Dodatkowym atutem SITY jest metoda relaksacji, która na mnie wpłynęła bardzo pozytywnie i sprawiła, że materiał był lepiej przyswajalny. Jestem bardzo zadowolona z tej metody nauczania i polecam ją wszystkim, którzy chcą uczyć się języków obcych. Naprawdę warto! Będę mile wspominać ten czas spędzony w CN SITA o/ Oświecim. Podziękowania dla kierownictwa i lektorki.

Bogumiła Hudecka (język angielski)

Na zajęciach językowych w systemie SITA uczyłam się języka angielskiego na poziomie AP2. Nauka tą metodą poprawiła moją wymowę, wzbogaciła słownictwo. Szczególne podziękowania chciałabym złożyć mojej lektorce za cierpliwość i wspaniałą atmosferę, którą wnosiła w prowadzone lekcje. Dzięki temu nadrobiłam zaległości językowe, znacznie wyeliminowałam błędy. Gdy zdecyduje się na kontynuowanie nauki, to na pewno wrócę do CN SITA w Oświęcimiu.

Anna Żak (język angielski)

Nauka języka angielskiego przyniosła mi wiele ciekawych wrażeń. Jest to bardzo ciekawy kurs, nauczyłem się wiele nowych i przydatnych mi rzeczy. Z lektorem miałem dobry kontakt i wszystko było ok.Bardzo polecam!

Tomasz Mitoraj
(język angielski)

Według mnie nauka języka obcego systemem SITA jest zarówno przyjemna jak i efektywna. Uważam, że każda godzina spędzona na zajęciach będzie miała pozytywny "oddźwięk" w przyszłości.

Piotr Patyk (język angielski)

Ukończyłem kurs języka angielskiego na poziomie AP2. Jestem bardzo zadowolony z podjętej decyzji. Zaskoczyła mnie miła atmosfera właścicieli oraz bardzo wysoki poziom nauczania (praktyczne podejście do tematu). Godziny zajęć są zawsze do uzgodnienia i każdy może wybrać i dostosować je do godzin pracy (sa bardzo elastyczni). Za kilka dni wyjezdżam do Szkocji. Myślę, że nie podjąłbym się temu wyzwaniu gdyby nie ten kurs. Jak wrócę będe chciał dalej pogłebiać wiedze w Studio. SITA oraz Studio Językowe TUTOR są godnymi polecenia w 100%.

Jarosław Adaszewski (język angielski)

W dniu 21.01.07 kończe kurs języka angielskiego dla początkujących. Jestem zadowolony i widzę znaczną poprawę w moim kształceniu dotyczacym j. angielskiego. Duża zasługą i powodem tego jest niewiątpliwie osoba pani lektor, która to w przejżysty sposób pomogła mi w zrozumieniu zasad i reguł którymi kierowałem się w nauce języka. Dziękuję za wszystko i przesyłam POZDRO dla wszystkich. P.s. Metoda SITA, POLECAM!!

Tomasz Janiec (język  angielski)

Nauka w SJ TUTOR, SITA przebiega w miłej atmosferze, podoba mi się przygotowanie lektora, jego elastyczność, dopasowanie do potrzeb ucznia. Ważną rzeczą była dla mnie możliwość indywidualnego ustalenia terminu zajęć.

Magdalena Bielenin (język angielski)

Nauka języka obcego w moim przypadku angielskiego przebiegała szybko i efektywnie. Spokojna i miła atmosfera panująca na zajęciach sprzyjała przyswajaniu nowo zdobytej wiedzy. Osoba prowadzaca nauke języka potrafiła przekazać swoja wiedzę w prosty i zrozumiały sposób, a co ważne z zaangażowaniem. Forma w jakiej prowadzone są lekcje oraz ich struktura pozwalają łatwo zapamiętywać materiał nawet bez jego powtarzania w w domu. Jest to dla mnie istotne, gdyż nie mam zbyt wiele wolnego czasu.

Daniel Domasik (język angielski)

Kurs języka angielskiego SITA nie całkiem odpowiadał moim oczekiwaniom. Nie mam zastrzeżeń do przebiegu lekcji. Kurs nie odpowiadał moim oczekiwaniom pod względem merytorycznym, to znaczy za mało było w nim nacisku na gramatykę. Kurs jest bardzo pomocny przy nauczeniu się przydatnych zwrotów. Gdybym teraz miała wybierać wybrałabym na początek "normalne" lekcje, a dopiero po opanowaniu gramatyki wybrałabym kurs SITA.

Agnieszka Wiertel (język angielski)

Nauka języka niemieckiego na poziomie podstawowym sprawiła mi dużo przyjemności. Ukończyłam kurs w ciągu trzech miesięcy, dzięki czemu zostałam starannie przygotowana. Indywidualna nauka sprawia niesamowitą atmosferę i dąży do efektywnego zapamiętywania intonacji. Otaczali mnie tutaj sami profesjonaliści, Pani lektor podnosiła wysoko poprzeczkę, takiej osoby, która lubi swój fach jeszcze nie poznałam. Jestem zadowolona z możliwości nauki języka obcego metodą SITA i chciałabym ten kurs kontynuować.

Estera Wierzba (język niemiecki)

To jest moja druga opinia z nauki języka obcego tj. angielski. Podczas AP 1 zdobyłem wiedzę podstawową, którą mogłem się posługiwać za pomocą budowania prostych zdań, a także poznać większość słówek potocznie używanych w tym języku. AP 2 wprowadziła w mój umysł utrwalenie i zwiększenie znajomości języka angielskiego. Pozwoliło mi na większą odwagę posługiwanie się nim przy znacznie bardziej skomplikowanych zdaniach. Zwiększył się zasób w ilości słówek nowo-poznanych, a mój lektor miał w tym przypadku największy wpływ. Za co z góry pięknie dziękuję.

Ryszard Gładysz  (język angielski)

Ukończony przeze mnie kurs uważam za bardzo skuteczny. Odbyte lekcje w pełni mnie satysfakcjonują. Szczególnie wysoko oceniam współpracę ze swoim lektorem.

Renata Romańska (język włoski)

Uczyłam się j. angielskiego na poziomie podstawowym. Kurs został ukończony w okresie trzech miesięcy. Przygotowanie lektorów jak i atmosfera na zajęciach jest bardzo dobra. Polecam wszystkim tą metodę nauki zwłaszcza osobą pracującym, ponieważ mogą dostosować godziny nauki do swojego wolnego czasu co w dzisiejszych czasach jest bardzo dużym plusem. POLECAM!!!

Renata Handzlik (język angielski)

Moja nauczycielka jest godna podziwu. Jest po prostu wyrozumiała (Jako nauczycielka). Co do programu według mnie mało interesujący. Gdyby nie Pani lektor to zrezygnowałbym w trakcie. Nauczyłem się mówić bardzo dużo (według mnie) i za to dziękuję Pani lektor.

Tadeusz Marszałek (język niemiecki)

Uczyłam się języka angielskiego na poziomie podstawowym 2. Kurs zaczęłam w listopadzie, a ukończony został w marcu. Atmosfera na zajęciach była bardzo fajna, lektor przygotowany do każdej lekcji bardzo dobrze. Myślę, że troszkę podszkoliłam znajomość języka angielskiego. Jeśli chodzi o słuchanie lekcji, to w moim przypadku to nie zdało egzaminu, gdyż w tak krótkim czasie nie potrafiłam się rozlużnić. Poza tym tego trzeba się nauczyć, a na to nie było czasu. Same lekcje z lektorem dały mi więcej niż dodatkowe słuchanie.

Marta Długajczyk (język angielski)

Jestem zadowolony z nauki j. niemieckiego metodą SITA. Lekcje prowadzone są rzeczowo, a ponadto każde zagadnienie jest wytłumaczone. Uważam, ze urządzenie SITA jest dobrym pomysłem, pozwala się zrelaksować, a zarazem posłuchać i utrwalić sobie materiał przedstawiony na lekcji. W moim przekonaniu nauka języka tą metodą jest przyjemna i mam nadzieję, że się naucze. Moja opinia na temat szkoły jest pozytywna.

Andrzej Sala (język niemiecki)

Miło, bardzo przyjemna atmosfera, pełny profesjonalizm, ciekawie prezentowany materiał, szybki i bardzo prosty sposób uczenia się.

Jakub Sochacki (język angielski)

Nauka języka angielskiego poziom podstawowy 2. Zajęcia zawierały wystarczająco dobrany zasób słownictwa i gramatyki. Moim celem było nabycie kompetencji rozumienia i posługiwania się w sposób komunikatywny j. angielskim, sądzę że ta metoda jest odpowiednia do nabycia tej kompetencji. Kolejno inwestowałbym w większą ilość konwersacji i ćwiczenia umiejętności pisania. Atmosfera na zajęciach była przyjemna co motywowało do swobodnych wypowiedzi, jednocześnie uwagi dot. błędów były precyzyjnie wyjaśnione, tym samym dobrze zapamiętane.

Elżbieta Pasternak (język angielski)

Po zakończeniu kursu j. angielskiego mogę stwierdzić, iż wkładając własny wkład w zajęcia oraz pomoc ze strony lektora - jego zawsze idealne przygotowanie do lekcji, znajomość tematów, punktualność, spokój i opanowanie, można w dużym stopniu zrozumieć i nauczyć się zagadnień zawartych w książce, co jednocześnie pozwala na swobodne porozumiewanie się w tym języku.

Elżbieta Serwatka-Bakunin (język angielski)

Ales OK!!! Wunderbar Schule und Lehrerin.

Łukasz Dziędziel (język niemiecki)

Język włoski - podstawowy, czas 4 miesiące. Bardzo miła atmosfera, twórcza, przygotowanie lektora b.dobre, obsługa i fachowość kadry jak i prowadzących b.dobra, zdobyta wiedza języka na pewno pomoże mi w kontaktach z ludźmi włosko-języcznymi. Jestem zadowolony w pełni z podjętej decyzji o nauce języka w CN SITA.

Dariusz Pawlus (język włoski)

Oczekiwałem po tym kursie, że będę mówił płynniej. Uwagi. Po tym kursie doszedłem do wniosku, że powinno być więcej lekcji z lektorem, a mniej odsłuchu. Być może rezultaty były by lepsze, gdybym więcej czasu poświęcał nauce w domu.

Artur Bieniek (język angielski)

Wyrażam pozytywną opinię na temat nauki j. obcego w Ośrodku SITA. Zaimponowała mi skuteczność nauki j. obcego metodą SITA jak również szczera pomoc nauczyciela języka obcego. Polecam naukę w tym ośrodku, ponieważ jest miła atmosfera, a to sprzyja nauce i odnoszeniu sukcesów.

Marcin Gabryś (język angielski)

Kurs SITA jest bardzo pomocny w szybkim i komfortowym poznawaniu języka obcego. Dzięki temu kursowi przypomniałam sobie wiele zasad gramatycznych podczas spotkań z lektorem i wiele nowych słów podczas sesji z nagraniem. Z początku podchodziłem do kursu sceptycznie lecz w ostateczności zostałem mile zaskoczony i jestem bardzo zadowolony z końcowego efektu.

Arkadiusz Zajas (język angielski)

Kurs języka angielskiego oceniam bardzo dobrze. Najmilej wspominam lekcje z moją nauczycielką. Pozwoliły mi one otworzyć się na naukę tego języka i zachęciły mnie do dalszej pracy nad nim.

Katarzyna Kolarz (język angielski)

Nauka języka obcego w Ośrodku Językowym SITA TUTOR w Oświęcimiu odbywała się na bardzo dobrym poziomie. Pozwoliła mi na przyswojenie podstawowych zasad porozumiewania się i posługiwania się językiem angielskim. Jestem zadowolona z nauczyciela, który prowadził moje lekcje.

Justyna Jaszczyk (język angielski)

Nie mając wcześniej styczności z językiem angielskim poznałem w stopniu podstawowym część jego gramatyki i ogólnych zasad. Książka dosyć dobrze przygotowana, choć ma troche niedociągnięć. Troche jestem rozczarowany efektami kursu. Prawda pokrywa się w 30% z reklamami. Głównym atutem dla mnie było to, że czas odbywania się zajęć mogłem dostosować do systemu pracy, którą wykonuję.

Mirosław Jaszczyk (język angielski)

Po raz drugi z czystym sumieniem mogę wyrazić swoje zadowolenie z samego kursu, jak i z przyswojonej wiedzy. Zajęcia w dużym stopniu pomogły mi się przygotować do zajęć z języka angielskiego prowadzonych na moich studiach z czego jestem bardzo zadowolony.

Piotr Patyk (język angielski)

Po raz pierwszy podczas nauki języka angielskiego chciało mi się uczyć. Nigdy przed tem na innych kursach różnymi metodami nie udało mi się tak dużo nauczyć. Lekcje prowadzone były bardzo profesjonalnie i pozwalały na możliwość dostosowania czasu nauki do czasu możliwego dla mnie. Polecam bardzo naukę w systemie SITA, która daje wiele satysfakcji i wiedzy w rzeczywistych sytuacjach. Czas poświęcony nauce spędziłem bardzo sympatycznie i na pewno ucząc się dalej wybiorę naukę w systemie SITA. Gorąco polecam.

Jarosław Matyszczyk (język angielski)

Nauka języka angielskiego w moim przypadku niezostała ukończona z braku czasu. Lecz opinia moja jest pozytywna. Nauczyciel i kierownictwo są bardzo mili i zawsze służą z pomocą. Co do języka metoda jest b. dobra ale tylko skuteczna gdy uczy się jej systematycznie. Wytrwałość i determinacja myślę, że przynosi dobre efekty.

Marta Winnicka (język angielski)

Nauka języka obcego w moim przypadku języka angielskiego metodą "SITA" jest mało efektywna ale dlatego, że nie miałam czasu na powtarzanie lekcji a ta metoda tego wymaga. Ogólnie metoda ta jest dobra.

Katarzyna Drzewiecka (język angielski)

Uczyłem się j. angielskiego na etapie podstawowym. Atmosfera była bardzo dobra. Pani prowadząca lekcje: miła i kompetentna. Cały cykl był dostosowany do mojej pracy i możliwości. Jestem zadowolona z podjęcia decyzji o nauce tego trudnego (dla mnie) języka.

Andrzej Janisz (język angielski)

Język włoski podstawowy, kurs trwał około 6 miesięcy. Atmosfera bardzo przyjemna, lektor bardzo dobry. Sposób nauki bardzo dobry ze względu na dobre przyswajanie słów i gramatyki. Jestem zadowolony z kursu.

Marcin Grzybek (język włoski)

Lekcje: bardzo dobry system pracy, jeśli weźmiemy pod uwagę słownictwo, wymowę. Czas organizowanych lekcji bardzo dogodny. Forma płatności: proszę o wprowadzenie moźliwości opłaty miesięcznej. Cena: Zawsze może być niższa.

Dorota Polak (język angielski)

Metoda SITA jest dobrym sposobem na język. Najważniejsze dla mnie jest to, że można ustalać dowolny czas, godziny spotkań z lektorem w dogodnym dla mnie czasie.

Jan Lenik (język angielski)

Brałam udział w kursie j.niemieckiego na poziomie podstawowym. Kurs trwał 7 miesięcy przez ten czas dużo się nauczyłam i pogłębiłam swoją dotychczasową wiedzę. Nie były to suche informację, ale ciekawy materiał obejmujący wszystkie możliwe zagadnienia.Lektor był wyśmienicie przygotowany i często poprzez żarty zwracał nam uwagę na ważne szczegóły. Były to lekcje sympatyczne i  bezstresowe. Odsłuchy były bardzo pomocne. Po kilku można już opanować cały materiał. Metoda SITA jest dobra i dla początkujących i dla tych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę. Ja należę do tej drugiej grupy i nie zawiodłam się. Utrwaliłam to, co już się uczyłam i chętnie poznawałam nowe zagadnienia.

Magdalena Płaszczyca (język niemiecki)

Podjęłam naukę języka niemieckiego na poziomie podstawowym, ponieważ chciałam kontynuować i utrwalić to, czego nauczyłam się w szkole. Teraz w liceum nie mam niemieckiego, ale postanowiłam, że mimo tego będę się uczyć. Metoda SITA jest dobra dla osób, które chcą dużo mówić lub utrwalić przyswojoną wiedzę. Na poczatek nauki języka jest to też lepsze, gdyż osłuchujemy się z języka. Lektor zawsze przygotowywał coś ponad program co urozmaicało zajęcia, które były przyjemne i bezstresowe. Odsłuchy pomagały w zapamiętywaniu słownictwa. Jestem zadowolona z podjętej decyzji i polecam tę metodę, szczególnie dla początkujacych.

Jadwiga Pudykiewicz (język niemiecki)

Zajęcia na wysokim poziomie w miłej atmosferze. Materiały pomocnicze pozwoliły mi rozszerzyć znajomość języka angielskiego poza poziom AP2 i mam nadzieję na dalszą kontynuację nauki.

Ryszard Gajek (język angielski)

Bardzo miła atmosfera. Jeśli chodzi o nauczanie jestem bardzo zadowolona z nauki, ponieważ wiedza, która jest tu przekazywana jest profesjonalna.

Krystyna Biernat (język angielski)

Uważam, że metoda nauki w Studiu Językowym TUTOR jest dobra, ponieważ zajęcia przeprowadzone są w sposób staranny, w miłej atmosferze i wzajemnym zrozumieniu.

Marcin Górkiewicz (język angielski)

Uczęszczałam na kurs języka angielskiego (stopień średniozaawansowany), z przebiegu kursu jestem bardzo zadowolona, szczególnie z indywidualnego toku nauki. Na zajeciach atmosfera bardzo miła. Pani lektor zawsze motywowała do nauki (za co bardzo dziękuje). Polecam naukę metodą SITA. Zajęcia prowadzone z doskonałym przygotowaniem. Learning English is something I just cant get enough of :)

Olga Nawracaj (język angielski)

Nauka jest skuteczna, zajęcia prowadzone ciekawie ze względu na dużo mówienia. Sympatyczne Panie uczące :) Spoko, że dostosowują się do uczniów w kwestii godzin i dni zajęć.

Mariusz Obstarczyk (język angielski)

Chwalę sobie możliwość odsłuchu oraz mapkę myśli, dzięki czemu z łatwością, bez wysiłku można nauczyć się słówek i trudnych zwrotów. Natomiast zbyt mało gramatyki (mało ćwiczeń).

Aneta Szczerbowska (język angielski)

Dobra szkoła, dobra organizacja pracy, miły i uprzejmy personel. Na uwagę zasługuje przede wszystkim Pani lektor, zawsze uśmiechnięta, sympatyczna i kompetentna. Myślę, że dużo się nauczyłam. Jestem zadowolona.

Joanna Knapik (język hiszpański)

Moje spotkanie z tą metodą nauki języka było po raz pierwszy, ale muszę przyznać, że zastosowana metoda została psychologicznie i z dużą znajomością genetyki mózgu oraz dydaktyki. Wasza szkoła posiada świetnych fachowców, z których najlepsza uważam jest Pani, która mnie uczyła. Myslę, że przynajminiej w moim przypadku korzyści z nauki są większe, gdy poświęca się więcej czasu na swobodną konwersację z lektorem. Niemniej jestem zadowolony z kursu.

Zbigniew Bednarczyk (język angielski)

Kurs języka angielskiego sposobem SITA był dla mnie fascynującym i ogromnym przeżyciem. W czasie rozmowy z lektorem bardzo dużo sobie przypomniałam wiedzy, a jeszcze więcej jej pochłonełam. Zajęcia były prowadzone w bardzo przyjaznej atmosferze.

Tatiana Kisała (język angielski)

Bardzo pozytywne - możliwość bespośredniej konwersacji z lektorem. Praktyczne słownictwo i sytuacje wykorzystywane w życiu codziennym. Duży plus - tłumaczenie wszystkich tekstów i słownictwa na język polski. Trochę zbyt długi czas nagrań na płytach.

Marzena Wieczorek (język angielski)Metoda SITA według mnie jest skuteczna. Dużym plusem jest możliwość odsłuchiwania w każdej wolnej chwili dowolnej lekcji, dużo ćwiczeń umożliwiających utrwalenie usłyszanego materiału.

Anna Biziorek ( język angielski)

Metoda SITA według mnie jest skuteczna. Dużym plusem jest możliwość odsłuchiwania w każdej wolnej chwili dowolnej lekcji, dużo ćwiczeń umożliwiających utrwalenie usłyszanego materiału.

Anna Biziorek ( język angielski)Miła atmosfera na zajęciach  i nie tylko dobrze zagospodarowany czas zajęć - elastyczny czas zajęć. Dodatkowe zadania domowe pozwalają lepiej poznać język.

Marcelina Nycz

Nauka w S.J TUTOR należy do przyjemnych i nie stresujących. Lekcje są ciekawie ułożone, jest bardzo dużo ćwiczeń, które pozwalają utrwalić nowo poznane wyrażenia, zwroty, oraz słownictwo. Na każdym spotkaniu są powtórki z poprzedniej lekcji, które pomagają w doskonaleniu języka. W nauce także pomagają materiały otrzymane od szkoły, można dodatkowo uczyć się z nich w domu. Ale najważniejsze to wykładowcy, kórzy są mili i potrafią wytłumaczyć nie zrozumiałe zagadnienie, słowo lub zwrot.

Agata Piwowarczyk

Lekcje języka angielskiego przeprowadzone rzeczowo i w miłej atmosferze. Dużo materiałów dodatkowych, miły personel. SITA jako metoda nauczania jest godna polecenia ( godne polecenia techniki relksujące SITA)  lekcje prowadzone przez Panią lektor wprowadzają dużo materiału  i są pomocne w nauce języka.

G. Ziobro ( język angielski)

Kurs oceniam dostatecznie dobrze, moje początkowe oczekiwania dotyczące kursu języka niemieckiego SITA nie zostały osiągnięte poprzez stan relaksu. To czego się nauczyłem,  to praca przez wielokrotne pisanie, powtarzanie pojęć i bezpośrednia praca z prowadzącym kurs.

Bartłomiej Niemia ( język niemiecki)

Jestem zadowolona, że skorzystałam z Państwa oferty. Nie znałam metody uczenia się jaką  jest SITA ( uczę się języka niemieckiego). Cenię sobie porfesjonalizm i dużą kulturę osobistą lektorki, która ze mną pracuje. Dzięki niej polubiłam ten język. Sama metoda zapamiętywania w stanie relaksu wydaje się efektywniejsza niż tradycyjna.

Halina Makulec ( język niemiecki)
Uważam, że to Studio jest korzystnym rozwiązaniem dla osób, które chcą się nauczyć biegle posługiwać językami obcymi. Lektorzy są bardzo serdeczni i umieją nauczyć każdego nawet jeśli osoba ta ma trudności z zapamiętywaniem. Myślę, że wiele się tu nauczę.

Ewelina Sendor ( język angielski)

Bardzo mi się podoba.

Wojciech Chylaszek

Zajęcia prowadzone są bardzo ciekawie. Odsłuchiwanie lekcji na płytach jest bardzo pomocne w nauce języka.

Elżbieta Dziewońska

Jestem bardzo zadowolona z nauki języka włoskiego. Lekcje są bardzo ciekawe i interesujące. Spełniają moje oczekiwania. Bardzo dużo nowych rzeczy wynoszę z każdej lekcji. Gramatyka bardzo dobrze wytłumaczona. Język włoski bardzo dobrze wykorzystuję w mojej pracy zawodowej. To dzięki tej nauce mogę się rozwijać i poszerzać swoją wiedzę. Myślę, że chęć i moje duże zaangażowanie w naukę tego języka zawdzięczam kompetentnemu lektorowi, która ma wiedzę do nauki, a przede wszystkim jest miły, sympatyczny i bardzo uśmiechnięty.

Agnieszka Leśniak ( język włoski)

Moja doświadczenia wyniesione podczas  lekcji z panią lektorką są jak najlepsze. Uważam, że lekcje te prowadzone są ciekawie i w profesjonalny sposób, dzięki temu mogę na bieżąco posługiwać się językiem angielskim.

Paweł Opitek ( język angielski)Na  lekcjach jest bardzo miła atmosfera. Świetnie się uczy. Pani bardzo miła. Zero stresu na lekcjach. Ogólnie bardzo mi się podoba.

Paulina Kobielusz ( język angielski)

Zajęcia są prowadzone w ciekawej formie na bazie podręcznika. Przydatne informacje gramatyczne również pojawiają się  w programie zajęć. Generalnie jestem zadowolony.

Paweł Marcinkowski ( język rosyjski)Lekcje odbywają się w miłej atmosferze. Omawiane są najważniejsze rzeczy. Wszystko jest dokładnie tłumaczone jeśli coś jest niezrozumiałe.

Anita Matysik (język angielski)

Na lekcjach realizowane są różne dziedziny, zarówno słuchanie, pisanie, mówienie, oraz gramatyka. Wykładowca jest osobą zaangażowaną i kompetentną. Do domu nierzadko zadawane jest zbyt dużo materiału, zarówno pisemnego, jak i do nauki. Ogólnie jestem zadowolony z kursu.

Bartłomiej Wyka ( język angielski)


Lekcje prowadzone są przez bardzo dobrze przygotowanego nauczyciela do zajęć. Robiony jest nacisk na swobodę wypowiedzi ( które dla mnie są bardzo ważne) jak również gramatykę. Nauczyciel prowadzi zajęcia w miłej i bezstresowej atmosferze. Potrafi dostosować lekcje do zainteresowań ich ucznia.

Małgorzata Pietrucha ( język angielski)

Moim zdaniem uczenie się języka angielskiego za pomocą STA  jest wspaniłą metodą, dzięki której uczenie staje się przyjemne, a nauka szybko " wchodzi". Ośrodek posiada wspaniałą kadrę. Pani lektorka każdą lekcję przygotowywała wspaniale w miłej atmosferze była prowadzona lekcja. Dużo się nauczyłam za co jestem bardzo wdzięczna i z pewnością nie jednej osobie polecę ten ośrodek.

Zofia Wójtowicz ( język angielski)

Fachowa, dobra wykształcona kadra nauczycielska, miła obsługa, choć lekcje malo urozmiacone, ponieważ zawierająca początkowo tylko informacje z "książeczki SITA". Dobra atmosfera sprzyjająca nauce, choć słuchanie nie trwa pełnej godizny zegarowej. Na koniec korzystne rozwiązanie zadań z innych materiałów duzo konwersacji i słuchanie tesktów ( różnych od tych z SITY)
|
Paulina Woźniak (  język włoski)

Jestem zadowolony. Moim zdaniem wysoki poziom nauczania, pomocny w sytuacjach życiowych. Duży hałas z zewnątrz, czasem z budynku.

Jarosław Walczak ( język hiszpański)

Szkoła Językowa  TUTOR  jest szkołą wartą polecenia. Kursy Językowe odbywają się w dogodny dla słuchaczy godzinach. Posiada wykwalifikowaną kadrę. Plusem jest to, iż kursy językowe odbywają się w małych grupach. Wadą natomiast jest brak odpowiedniego pomieszczenia do odsłuchu SITA ( podczas odsłuchu przeszkadzają zajęcia odbywające się w innych pomieszczeniach)

Beata Krzywda ( język hiszpański)

Kurs jest dobry na zasadzie, żeby osłuchać się z językiem, poćwiczyć wymowę, nowe słówka. Jest natomiast stosunkowo słaby i trudno/słabo jest wytłumaczona gramatyka. Kurs jest dobry dla osób, które nie miały kontaktu z językiem. Gdy ktoś sie juz uczył języka przez jakiś czas to SITA jest powtórzeniem i nie wnosi wiele. Generalnie moja opinia jest pozytywna. SITA kładzie nacisk na codzienne słownictwo i wybierajac się do Włoch możemy z niej skorzystać.

Zofia Chylaszek (język włoski)

Uważam, że motoda Sita jest dobrym sposobem nauki języka obcego, zwłaszcza dla osób uczących się od podstaw. Lekcje na które uczęszczałam były przyjemne, ciekawe i bardzo pouczajace.

Sara Bordignon  (język włoski)

Uważam, że metoda SITA jest świetna - pozwala łatwo i szybko osiągnąć spory zasób słówek. Nauka w tutejszym ośrodku była bardzo przyjemna - tak powinno być w każdej szkole językowej! Nauka z lektorem była bardzo ciekawa i przyjemna - otrzymałam wiele materiałów z tematami, których nie było w książce SITA. Ogółnie oceniam cały kurs na piątkę z plusem!

Gurdek-Stachura Katarzyna (język hiszpański)

Jestem bardzo zadowolona zarówno metodą jak i osobą prowadzącą zajęcia z języka angielskiego. Do tej pory próbowałam różnych metod (kurs z języka angielskiego), ale żaden według mnie nie dał mi tyle wiedzy. Budynek bardzo czysty i spokojny. Osoby prowadzące bardzo sympatyczne. Napewo będe polecąć wszystkim kurs języków obcych w Studiu Językowym TUTOR w Oświęcimiu.

Urszula Drapczyk (język angielski)

Jestem bardzo zadowolony z wyboru metody SITA oraz z kontaktem z osobami, które prowadziły mnie przez ten kurs. Prezentowane w jednostkach lekcyjnych stawka i wyrażenie, ćwiczenia dotycza różnych form gramatycznych materiał dzwiękowy wraz z interesującym podkładem muzycznym. W sposób łatwy i przyjemny uczyłem się poszczególnych jednostek lekcyjnych. Chętnie będę kontynuował naukę tą samą metodą i w tej samej szkole językowej.

Janusz Marszałek (język angielski)Zalety - możliwośc indywidualnej konwersacji, wysoki poziom nauczania, praktyczne słownictwo i sceniki sytuacyjne.
Wady - zbyt długi relax, fragmenty muzyczne w nagraniach płytowych.

Marzena Wieczorek (język angielski)Uczyłem się języka angielskiego na poziomie podstawowym. Lektorka zawsze była przygotowana do zajęć, posiadała dodatkowe materiały (różne teksty), atmosfera na zajęciach była bardzo miał. jestem zadowolony z decyzji o nauce języka w CN SITA.

Sławomir Godek (język angielski)

Kurs spełnił moje oczekiwania. Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze, a godziny zajęć dostosowane do mojego planu dnia.

Wójcik Zbigniew ( język hiszpański)

Nauczyłam się języka francuskiego na poziomie podstawowym, część I. Kurs został ukończony w ciągu miesiąca.
Atmosfera na zajęciach, przygotowania lektora i obsługę oceniam bardzo dobrze. Jestem zadowolona z podjętej przeze mnie decyzji o nauce języka CN SITA.

Agnieszka Kciuk (język francuski)Uczyłam się języka angielskiego AP1 a nastepnie kontynuowałam kurs AP2. Kurs został ukończony i był prowadzony w dogodnych terminach. Atmosfera na zajeciach była bardzo dobra, lektor zawsze przygotowany do zajęć. Zajęcia prowadzone ciekawie. Nauka języka umożliwiła mi podstawowe porozumienie się podczas wypadów zagranicznych i większą pewność we własne siły. Jestem zadowolona z podjetej decyzji o nauce języka w CN SITA Oświęcim.

Jolanta Urbańczyk (język angielski)Uczęszczałem na zajecia z języka angielskiego na poziomie AP1. Na zajeciach atmosferę oceniam jako bardzo miłą. Pani lektor pokazała pełny profesjonalizm co do mojej osoby i nauki. Plan zajęć potrafiła zorganizaować w bardzo  elastycznych dla mnie terminach ( biorąc pod uwagę mój charakter pracy, było to bardzo komfortowe dla mnie). Jestem zadowolony z podjetej decyzji o nauce jezyka w CN SITA, jednakże sądzę, że tradycyjne lekcje z lektorem ( jeżeli chodzi o moją osobę )byłyby bardziej efektywne i satysfakcjonujące dla mnie. Jednak uważam, że system nauczania SITA jest dobrym sposobem do nauki języka.

Przemysław Olszewski ( język angielski )

Designed by HEXADE.COM for Interhead.pl | 2007